10.08.2013 Club Show Bratislava

Judges
Tapio Pulkkinen /FIN – judge for coursing
Andreja Nowak, SLO
Per Lunstrom, SWE 
 
Best in Show
1 – Afgánsky chrt – OLÍVIA NEWTON J. GANDAMAK
2 – Pharao Hound – REEDLY ROAD ENJOY THE SILENCE
3 – Saluki – DALLAT TALL AFAR
 
Junior Best in Show
1 – Afgánsky chrt – WHITE INFINITY´S DANTE
2 – IW – NOE NOAH OF LAHROB
3 – Barzoj – FIGURA  SOVERSENSTVA  MRAJA
 
Baby BIS
1 – Chart polski – Danúska Jurandówana Delenimentum Ranbaza
2 – PLI -Adelka Trentasei
3 – Saluki – Dahabija Arsinoé al-Quadar
 
Puppy BIS
1 – Whippet – Casidhe Valentine dogs
2 -Greyhound – BASIL STRAIGHT AHEAD
3 – Deerhound – FLEUR PALADUZ
 
Veteran BIS
1 – Barzoj – DAHLIA BISKUPSTWO
2 – Saluki – YALAMEH ESHENDI
3 – Magyar agar – VÁGTÁZÓ  CICA
 
Afgánsky chrt
Rozhodca /Judge: Per Lundstrom, SWE
PSI /male:
Trieda mladých /Junior class
V1, CAJC, KVM, JuniorBOB
   
WHITE INFINITY´S DANTE
Kabikś the Mandante x Polo´s the Infinity
M: Bakos Csilla
Výborný typ, veľkosť a proporcie, výborná hlava s peknými detailami, vyvážené zauhlenie, dobre tvarovaný chrbát, dobrá hruď, výborná kostra a nohy, trochu dlhý v krížoch, pekné detaily v hornej línii, výborný pohyb- mohol by živší, výborná srsť.
 
VD2
WHITE INFINITY´S ENDORPHIN
Kabik´s the Mandate x Oudry Gandamak
Veľmi dobrá veľkosť, typ a proporcie, dobrá hlava a výraz, trochu strmé uhlenie vpredu a v zápästiach, dobré telo na vek, mal by mať lepšie zauhlenie smerom nadol, trochu slabá horná línia, veľmi dobré uhlenie vzadu a nasadenie chvosta, naneštastie kravský postoj, čo ovplyvňuje pohyb.
 
Medzitrieda /Intermediate class
VD1
ANUBIS KINGSLEAH
Star´t Cutting Trax of Jhanzi x kingsleah Drama Quenn
M: Stražanová Michaela
Veľmi dobrá veľkosť, typ a proporcie, samčia hlava a výraz, dobrá pigmentácia, trochu strmé predné uhlenie, krátke zápästie vytáčavé von, pekné detaily a horná línia, dobré uhlenie vzadu, naneštastie slabý v zadnom osvalení, pohyb trochu príliš pri zemi, dobrá kostra a nohy, výborná srsť.
 
Trieda otvorená /Open class
V1, CAC
TIBERIO TANCREDI GANDAMAK
Star´t Cutting Trax of Jhanzi x Jennies Joplin Gandamak
M: Leonardi Maria Cristina
Výborné proporcie, veľmi dobrá veľkosť, veľmi d. prednné a zadné uhlenie, pekné záprstia, veľmi pekné labky dobrej veľkosti , veľmi dobrá hruď, mohol by mať klenutejšie rebrá, výborná kostra, nízke pekné päty, pohyb so štýlom, trochu voľný v pohybe tam a späť
 
VD2
BLUE BRILIANT KASKARAK SHAHRA
Ozzy Osbourne Gandamak x Anne Marie Kaskarak Shahra
Dobrá hlava, silná papula, pekné oči, dobrý zhryz, mohlol by mať lepšie ramená- viac dozadu položené, dobrá dĺžka hrudníka, mohol by byť lepšie vyvinutý v dolnej časti, úzke lakte- ovplyvňuje to pohyb, dobré detaily v hornej línii, veľmi dobré kríže a nasadenie chvosta, pekné zadné uhlenie s nízkymi pätami, strihahá horná línia!
 
Trieda pracovná /Working class
VD1
PABLO PICASSO GANDAMAK
Boxadan Mind Your Own Bussines x Jennies Joplin Gandamak
Veľký samec, ale s dobrými proporciami, klasická hlava s výbornými očami, trochu strmé predné uhlenie, ale pekné predhrudie, veľmi pekné telo, silná kostra a nohy, trochu strmé kríže, ale inak veľmi pekné proporcie končatín, pekní nízke päty, pohyb trochu ťažký, dve línie pri pohybe tam a späť.
 
VD2
ANA-SHAKTI ´S  BOLERO
Caruso el Grand Matador x Ana-shakti ´s Ayala
Veľmi dobrý typ , mohol by mať silnejšiu hlavu, výborné uhlenie, mohol by mať lepší chrbát a hruď, veľmi dobrá kostra a nohy, trochu „nedetailovaný“ chrbát, kríže dobrej dĺžky, ale vysoko nosený a rovný chvost, trochu vysoké päty, dobrý pohyb, ale veľmi úzky.
 
VD3
COLUMBUS VON DE ROBEGA
Justin Gandamak x Annabella Mária v.d. Rebega
Výborný typ, ale mohol by mať dlhšie nohy, nanešťastie mäkký chrbát v postoji aj pohybe, veĺmi úzky vpredu, čo zhoršuje lakte, trochu krátke ramená,ale veľmi pekné nohy dobrá kostra, pekné zadné uhlenie, ale trochu ploché kríže pekné nízke päty, výborná kvalita srsti
 
Trieda šampiónov /Champion class
V1, CAC, KV
ORLANDO GANDAMAK
Aviva Coeur a Coeur x Jennies Joplin Gandamak
Veľký samec, ale výborné proporcie a typ, výborný predok ,výborná hrď, výborné labky- veľké a hrubé, veľmi d. telo, detaily na hornej línii, veľmi dobré kríže s dobre nasadeným chvostom, dlhý chvost, dobře nesený,v phybe aj v postoji, výborné dlhé kosti, pohyb veľmi dobrý do všetkých smerov, výborná štruktúra srsti.
 
V2, res. CAC
WAY UP KING CRIMSON
Alphaville´s the perfect match x Kouros Imagine
Výborný typ, pekné proporcie, pekná hlava s dobrými detailami, veľmi dobre uhlený predok s dobrými ramenami, dobré telo a predhrudie, veľmi dobrá kostra, výborné labky, ktoré sú hrubé, trochu slabá horná línia, pekné kríže a nasadenie chvosta, veľmi dobré zadné uhlenie a päty, pohyb dobrý- na úzko sice pri pohybe tam a späť, ale skvelý zboku.
 
Trieda čestná / Honour class
V1
MARCUS AURELIUS GANDAMAK
Kingsleah Blue Star x Fibi Gandamak
Výborný typ a proporcie, silná hlava pekné detaily, vyvážené uhlenie, výborné telo, veľmi d. kostra a labky, pekné kríže a nasadenie chvosta, pohyb čistý.
 
V2
OMAR SHARIF GANDAMAK
Aviva Coeur a Coeur x Jennies Joplin Gandamak
Výborný typ, pekné proporcie, silná samčia hlava, strmé ramená, silná kostra a labky, výborné telo s dobrou hruďou, trochu mäkká horná línia, výborná dĺžka krížov, dobré zadné uhlenie, trochu ťažký pohyb, ale keď chce, veľmi štýlový, ukazuje veľa kvalít, ale neprejavuje sa to v pohybe.
 
SUKY /female:
Trieda mladých /Junior class
V1, CAJC, KVM
WHITE INFINITY´S ESME AT GANDAMAK
Kabikś the Mandante x Polo´s the Infinity
Výborný typ, veľkosť a proporcie, hlava s peknými detailami, silný krk a chrbát, i d. predné a zadné uhlenie, výborné telo na vek s peknou hruďou, dobré silné labky veľmi dobrej veľkosti, výborná štruktúra srsti, štýlový pohyb, trochu úzky v pohybe tam a späť.
 
VD2
WHITE INFINITY´S DESTINY AT ENVY
Kabikś the Mandante x Polo´s the Infinity
Pekná samičia hlava a výraz, veľmi dobré predné uhlenie, silný krk, dlhé bedrá, dodáva jej to dlhý výraz, trochu slabá horná línia, veľmi dobré uhlené zadné končatiny, pohyb trochu úzky pri pohybe tam a späť, ale dobrý v pohybe zboku.
 
ABBEYGAIL Z BENOVA DVORA
Raffica´s Red Dzazir x Akawanda z Úpatí Hor
Medzitrieda /Intermediate class
V1,CAC
PURPLE MAGIC´S APASSIONATA
Rainin on your Parade of Meadow Valley x Hingsleah Sanadiva
Výborný typ, vyvážené uhlenie, silný krk a horná línia, dobrá kostra a labky s krásnym osrstením, nie najlepšia srsť, pohyb štýlový do všetkých smerov.
 
BAHIRRA JUWELVON PERSIEN
Bad Dream Top Orient x Amira Juwelvon persien
M: Chupeková Katarína
 
Trieda otvorená /Open class
V1, CAC
TRILIAN MC MILLAN GANDAMAK
Star´t Cutting Trax of Jhanzi x Jennies Joplin Gandamak
Výborný typ, trochu strmená ramená, ale pekná dĺžka, výborné labky, pekné telo, veľmi d. zadné uhlenie, s krásnou šírkou, pohyb štýlový.
 
VD2
ANA SHAKTI´S CHERIFAH
Rainin on your Parade of Meadow Valley x Ana-shakti´s Alina
Veľmi d. typ, veľmi dobre tvarovaná hlava a pigmentácia, trochu strmé uhlenie v ramenách, sú krátke, dobrá kostra a labky, hruď sa musí vyvinúť, dobré zadné uhlenie a kríže, pekné detaily v hornej línii, ale v pohybe úzka a nepravidelná, štruktúra srsti nie je v najlepšej kvalite.
 
Trieda čestná / Honour class
V1, KV, BOB, BIS
OLIVIA NEWTON J. GANDAMAK
Aviva Coeur a Coeur x Jennies Joplin Gandamak
Výborný typ v pohybe aj v postoji, 6 ročná lady v súlade so štandardom plemena, je veľmi dobře tvarovaná so správnymi plemennými detailami, je krásna a vie to.
 
V2
TRACY CHAPMAN GANDAMAK
Star´t Cutting Trax of Jhanzi x Jennies Joplin Gandamak
Výborný typ, pekná samičia hlava, silný krk s detailovanou hornou líniou, trochu strmé kríže, ale stále vyvážená v pohybe, pekná kostra a labky.
 
Azawakh
Rozhodca /Judge: Andreja Nowak, SLO
PSI /male:
Trieda mladých /Junior class
V1, CAJC, KVM
BASTIEN´S  XENTEK
Amirasis x Bastien´s Wifelayah
11 mesacny, typicka samcia hlava, vyborna pigm a vyraz, pekny dlhy krk, korekt horna linia a vyborna spodna linia, velmy dobře uhlenie vzadu a vpredu, typicky pohyb plemena.
 
SUKY /female:
Trieda mladých /Junior class
V1, CAJC, KVM, Junior BOB
BASTIEN´S XIMENAH
Amirasis x Bastien´s Wifelayah
11 mesacna, pekna samicieho typu, korekt zhryz, dobra horna linia, korekt predne a zadne uhlenie, vyborna spodna linia, dobře koncatiny,  nie priliz uvolnena v pohybe ale vykazuje typicky pohyb plemena.
 
Trieda pracovná /Working class
V1, CAC, KV, BOB
BASTIEN´S  WILDE  UPENDI
Talat Al-Ifrigiya x Chali Amenokal
6 rocna, velmy pekny typ, vyborny vyraz a pigment, korekt  zhryz,  zelala by si lepsie nosenie usi, korekt horna a vyborna spodna linia, paralelne postavenie koncatin, vyborne koncatiny, vyborny typicky pohyb.
 
Barzoj
Rozhodca /Judge: Andreja Nowak, SLO
PSI /male:
Trieda šteniat /Baby class
VN1
CZARODEJ ARCHANGELIKA
Dmitrij Reny Destiny Mraja x Phadra Fi It
4 mesiace, silna kostra, krasna hlava a vyraz, koretk zhryz, silna kostra, dobře vyvinuty k veku, dobra horna lini, vyborny dlhy chvost, dobry charakter, volny pohyb.
 
Trieda dorastu /Puppy class
VN1
LAURENTIY IZ RAZDOLIA
Metelitsa Volshebny viking x Trubetskov Troyanka
6 mesacny, pekna hlava, vyborna pigmentacia, korekt zhryz, dostatocne dlhy silny krk, dobra silna horna linia, dobry hrudnik na jeho vek, dobře predvadzane uhlenie, silne kosti, korektne koncatiny, dlhy chvost, volnejsi v pohybe, ukazuje dobry zaber.
 
Medzitrieda /Intermediate class
V1, CAC
ASMODEY SIRIUS ALOJKA
Russkiy Azart Olimp Imperium x Aloja Nova Fanfara
21 mesacny, silna maskulinna hlava, korekt zhryz, dobře vyplne, dobra horna linia, dobře vyvinuty hrudnik, dobře predhrudie, vyborne uhlenie, dlhy chvost, vyborne postavenie koncatin, vyborny pohyb vpredu aj vzadu s velmi dobrym zaberom.
 
V2, res. CAC
JURAJSKIJ BISTKUPSTWO
Rabarbar z Jurajskich Biskupic x Borscana Wolverine
20 mesacny, velmi pekne tvarovany pes, vyborna hlava a vyraz, korekt zhryz, dobra horna linia, vyborny hrudnik, dobra strkutura kosti, vyborne koncatiny, korekt nasadeny a dostatocne dlhy chvost, velmi dobry pohyb hlavne zboku.
 
V3
MAGIC Z BILMY
Kyrov-Bijoux Wort Waiting For x FC Windnsatin Jadus
18 mesacny, vyborna hlava , vyborny vyraz, korekt zhryz, dobra horna linia, hrudnik dostatocny na svoj vek, velmi dobře predne a zadne uhlenie, vyborna srst, korektny pohyb vpredu aj vzadu, dobre vyzerajuci pohyb zboku, trocha volnejsi v zapasti v pohybe.
 
V4
CRISS ANGEL ARSINOÉ
Coburn Meyta Samhaiw on Fire x Dahlia Bistkupstwo
20 mesacny pes, velmy pekneho typu, velmi pekna hlava a vyraz, vyyborna pigmentacia, korekt zhryz,, dobra horna linia, potrebuje viac vyvinut hrudnik, dobře uhlenie vzadu aj vpredu, vyborne koncatiny, korekt pohyb vzadu aj vpredu, vzadu v pohybe trocha uzsi, v pohybe trocha vysie neseny chvost.
 
Trieda otvorená /Open class
V1, CAC
EFIM MRAJA
Kudeyar iz Razdolia x Calinka Zwezda Hornada
2 rocny, pekna hlava a vyraz, vyborna pigmentacia, korekt zhryz, dobře nasadene usi, vyborna horna linia, dobry hrudnik, velmi dobře uhlenie vpredu aj vzadu, zelala by som si flexibilnejsie zapestia, dobry dlhy chvost,dobry volny pohyb s dobrym zaberom.
 
V2, res. CAC
ANTON Z JURAJSKICH BISKUPIC
Casanova Stepowy Goniec x Róža z Jurajskich Biskupic
2 a pol rocny pes, vacsej velkosti, pekne osvalena hlava, vyborny vyraz, korekt zhryz, pekne nasadene a nesene usi, dobře silny dlhy krk, silna horna linia, dobře vyvinuty hrudnik a hlbka hrudnika na vek, korekt uhlenie vpredu a vzadu, dobry pohyb, volnejsi a elasticky pohyb.
 
VD3
EKRAN MRAJA
Kudeyar iz Razdolia x Calinka Zwezda Hornada
2 rocny pes, velmi pekna hlava, vyborny vyraz, korektny zhryz, velmi dobra pigmentacia, silna horna linia, dobra spodna linia, stále potrebuje vyvinut hrudnik, trocha strmsie uhleni vpredu, velmi dobře uhlenie vzadu, vyborne koncatiny, v pohybe trocha uzsi, velmi dobry piohyb zboku.
 
VD4
TURGAI´S  LOVETZ
Urkofsky Houral x Turgai´s Faij
3 a pol rocny pes, dobra velkost, velmi pekna hlava a vyraz, vyborna pigmentacia, korekt zhryz, korektna horna linia, preferujem menej strmsi kohutik, dobry hrudnik, velmi dobře uhleny vpredu aj vzadu, korekt koncatiny, dostatocne dlhy chvost, nepredvadza sa v pohybe, ale zboku ma dobry elasticky a lahky pohyb.
 
Trieda pracovná /Working class
V1, CAC
DOSTIGAJ BOLSEGO MRAJA
Kudeyar iz Razdolia x Amuri Pajkos desszert
2 rocny pes, velmy pekny typ, vyborna samcia hlava, vyborny vyraz, vyborne oci a korektny pigment a zhryz, dobry krk, vyborna horna linia, dobry hrudnik na jeho vek, silna kostra, vyborne koncatiny, preferovala by som flexibilnejsie zapastia, velmi dobře uhlenie vpredu aj vzadu, vyborna srst, korektny paralelny pohyb, trocha volnejsi v pohybe zboku.
 
V2, res. CAC
ALANOBLE EN VERT AMADEUS
Koen Kirgiz Majove Bohemia x Ariadne Highlands Heart
3 rocny pes, pekna hlava, vyborny vyraz, vyborna pigmentacia, korekt zhryz, vyborne male usi, dobra silna horna linia, preferovala by som vyraznejsi hrudnik, trocha strmsie uhlenie vpredu, dobře uhlenie vzadu, vyborne koncatiny, dobry dlhy chvost, vyborna kvalita srsti, korekt pohyb vpredu aj vzadu, dobry pohyb zboku.
 
Trieda šampiónov /Champion class
V1, CAC, KV, BOB
SUNBURST DUKE CALIFIA  AT DOBER-KOPP
Sunburst Huntsman at Mechta xSunburst Courage
5 rocny sampion, vyborna velkost, dobře osvaleny, pekna hlava, vyborna pigmentacia, vyborny hrudnik a predhrudie, vyborne uhlenie vpredu aj vzadu, vyborna srst, korekt pohyb vpredu aj vzadu, vyborny zaber a dlzka kroku zboku.
 
V2, res. CAC
DOGONI MENJA MRAJA
Kudeyar iz Razdolia x Amuri-Pajkos Dessezert
2 rocny , pekna velkost, vyborna hlava a vyraz, vyborna pigmentacia, vyborne male a dobře nasadene usi, dobry krk, vyborna horna linia, dobry hurudnik, potreboval by zvyraznit predhrudie, velmi dobře uhlenie vpredu aj vzadu, dobra struktura kosti, vyborne osrstene koncatiny, korektne nasadenie a dostatocna dlzka chvosta, vyborna srst, velmi dobry paralelny pohyb.
 
Trieda čestná / Honour class
V1
RABARBAR Z JURAJSKICH BISKUPIC
RUSICH BASKAK X ASTRYDA ZLOCISTA WILMA
5 rocny, pekna velkost, pekna hlava, vyborny vyraz a pigmentacia, korekt zhryz, vyborne nasadenie a velkost ucha, dobra horna linia, dobra silna kostra, vyborne parallelne koncatiny, dostatocne dlhy chvost, dobra srst, dobry pohyb hlavne zboku s vybornym zaberom.
 
SUKY /female:
Trieda mladých /Junior class
V1, CAJC, KVM, Junio BOB
FIGURA  SOVERSENSTVA  MRAJA
Cobum Meyta Samhaim on Fire x Amuri-Pajkos Desszert
Rocna, velmi pekny typ, vyborna samicia hlava a vyraz, korekt zhryz, vyborne nasadene usi, vyborny dlhy krk, dobra horna aj dolna linia, dobře uhlenie vpredu aj vzadu, dobře osrstene koncatiny, vyborny dlhy chvost, vyborny pohyb hlavne zboku.
 
Medzitrieda /Intermediate class
V1, CAC
KOZLOWSKI ´S  OPERA
Krilat Charadei x Kozlowski ´s Cecilia
17 mesacny, velmi pekna velkost, vyborna samicia hlava, vyborne nasadene usi, dobry krk, silna horna minia, korekt predne a zadne uhlenie, vyborne košatiny a zapaste, vyborny pohyb.
 
V2, res. CAC
G´DURZA-CHOURANOVNA DU DOMAINE DÍASNAIA POLIANA
Eragon Vidockowith D.D.D.Poliana x Choura Homierovitch Boldareffchino
20 mesacna, pekna velkost, pekna samicia hlava, vybornya vyraqz, korekt zhryz, vyborne nasadeny chvost, vyborna horna linia, potrebuje vyvinut hrudnik, korektne před aj zad uhlenie, dobře nasadeny a dostatocne dlhy chvost, dobry pohyb vpredu aj vzadu.
 
V3
ARIANA MORANA ALOJKA
Russkiy Azart Olimp Imperium x Aloja Nova Fanfara
21 mesiacov, vacsej velkosti, pekna hlava a vyraz, korekt zhryz, velmi dobře nasadene usi, dobry silny a dobře nasadeny krk, dobře před a zad uhlenie, dobra horna linia, vyborne postavenie koncatin, korektne nasadeny a dostatocne dlhy chvost, dobra srst, korekt paralel pohyb, vyborny pohyb.
 
V4
BABUSHKA JAGA ARCHANGELIKA
Lynx Winds From Russia x Phadra Fi-It
17 mesacna, pekna hlava, korekt nasadene usi, korekt zhryz, dobra substancia tela, potrebovala by dozriet do predhrudia, silna kostra, dobra predna linia, trocha strmsia vpredu, trocha uzsi pohyb vzadu, dobry zaber v pohybe, dobře vyzerajuci zboku.
 
Trieda otvorená /Open class
V1, CAC
CODA HIGHLANDS HEART
Baikal Cirhan av Adelrose x Feria Fleszy Polot
M: Zapletalovi Vojtech & Ludmila
17 mesacna, velmi pekneho typu, pekna samicia hlava, vyborna pigmentacia, korekt zhryz, dobra horna aj spodna linia, dobře uhlenie, vyborne zaprstia, vyborny dlhy chvost,paralelny pohyb vpredu aj vzadu, vyborny pohyb.
 
V2, res.CAC
TURGAI ´S  KALYPSO
Turgai ´s eristo x Turgai ´s Galka
3 rocna suka, vyborna samicia hlava, korekt zhryz, vyborny vyraz, vyborne nasadene usi, dobra horna linia, preferovala by som hlbsi hrudnik, korektne uhlenie vpredu aj vzadu, vyborne koncatiny, vyborny lahky  pohyb, elasticky.
 
V3
ALINKA Z JURAJSKICH BISKUPIC
Casanova Stepowy Goniec x Róža z Jurajskich Biskupic
2 a pol rocna, vyborny typ, pekna samicia hlava, vyborna pigmentacia a vyraz, pekny dlhy krk, dobra horna linia, dobře vyvynuty hrudnik a predhrudie, vyborne zapastia a koncatiny, vyborny dlhy chvost, dobry pohyb vpredu aj vzadu, velmi dobry zaber v pohybe zboku.
 
V4
CORTINA FRAJANKA
Bert z Murky x Hermiona Majove Bohemia
2 rocna suka, spravna hlava, vyborna pigmentacia, korekt zhryz, dobra silna horna linia, hrudnik třeba trocha vyvinut, dobra struktura kosti, vyborne zaprstie a koncatiny, velmi dobře neseny a dostatocne dlhy chvost, velmi dobry paralelny pohyb, vyborny pohyb zboku.
 
V5
ACHILEA VESNA ALOJKA
Russkiy Azart Olimp Imperium x Aloja Nova Fanfara
21 mesacna, dobra halva, trocha sirka v lebke, vyborna pigmentacia a vyraz, korektne nasadene usi vybodej velkosti, silny krk a horna linia, vyborne telo a substancia na vek, vyborny chvost, dobry hrudnik, dobře uhlenie vpredu a vzadu, sialene beziaca slecna, ale s dobrym zaberom v pohybe.
 
Trieda pracovná /Working class
BASTIEN´S  USARA
Belogrudiji Berkut Wolkowo x Traviata Nijinski Ballet
M: Gaischnek Sylvia
 
Trieda šampiónov /Champion class
V1, CAC
HANACZKA BISKUPSTWO
Solovyev Lichny Podarok x Apurva Biskupstwo
4 a pol rocna, velmy pekneho typu, vyborna samicia hlava pigmentacia a vyraz, korektne usi, dobry krk, vyborna horna linia, vyborny hlboky hrudnik, vyborne uhlenie vpredu, dobře zaprstie a koncatiny, vyborny paralelny pohyb, vyborny pohyb zboku.
 
V2, res. CAC
ADHARA LADA ALOJKA
Russkiy Azart Olimp Imperium x Aloja Nova Fanfara
21 mesacna, dobra samicia hlava, dobra pigmentacia, korekt zhryz, dobra horna linia, dra spod linia, silna kostra, vyborne koncatiny, stále potrebuje vyvynut hrudnik, trochu strmsia vpredu, vyborna srst, silny pohyb, vyborny zaber.
 
V3
PHAEDRA ROMANZA
Phaedra Leonidas x Phaedra Inari
3 rocna, velmi pekny typ, vyborna samicia hlava a vyraz, pekny dlhy krk, vyborna horna linia, dobry hrudnik, korekt predne a zadne uhlenie, korekt koncatiny, dostatocne dlhy chvost, korekt pohyb vpredu aj vzadu.
 
V4
ALMAZKA Z JURAJSKICH BISKUPIC
Casanova Stepowy Goniec x Róža z Jurajskich Biskupic
Dva a pol rocna suka, vyssia, vyborna samicia hlava a vyraz, korekt zhryz, zelala by som si dlhsi krk, dobra silna horna linia, preferovala by som hlbsi hrudnik, korekt front a dobře zaprstia, vyborne nasadenie chvosta a dlzka, dobry pralelny pohyb, korektny pohyb zboku.
 
Trieda čestná / Honour class
V1
DERZOSTH MRAJA
Kudeyar iz Razdolia x Amuri Pajkos Desszert
Dva a pol rocna, vyborny typ, klasicka elegantna hlava, vyborny vyraz, vyborny zhryz, dobra horna linia, dobře predne a zadne uhlenie, vyborny pohyb hlavne zbok.
 
Trieda veteránov /Veteran class
V1, KV, BIS veterán
DAHLIA BISKUPSTWO
Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Polly z Palatinu Moravia
8 rocna, krasna veteran suka s uzasnym pohybom, vyborny typ aj vyraz, vaborne uhlenie, tak krasna ze by som si ju vzala domov.
 
Chart polski
Rozhodca /Judge: Andreja Nowak, SLO
FENY /female:
Trieda šteniat /Baby class
VN1, BIS Baby
DANUŚKA JURANDÓWANA DELENIMENTUM RANBAZA
Elektor Trzy Zywioly x Urzekajaca Uroda Full Speed
5 mesacna suka, krasne stena, typycky vyraz plemena, pekna hlava, silna kostra, vyborna horna linia k veku, velmy dobře predne a zadne uhlenie, silne koncatiny, aj jako steniatko vykazuje dobry silny pohyb k plemenu.
 
Deerhound
Rozhodca /Judge: Per Lundstrom, SWE
FENY /female:
Trieda dorastu /Puppy class
VN1, BIS pupppy – 3
 
FLEUR PALADUZ
Nerocho Indigo x Evelina Paladuz
Výborný typ, Dlhá typická hlava, veľmi pekne uhlená vpredu aj vzadu, Krásny krk, horná a dolná línia, Výborná kostra a labky, Typický šťanací kožuch, Pohyb veľmi dobrý a už teraz preukazuje znaky rasy v pohybe.
 
Faraónsky pes
Rozhodca /Judge: Per Lundstrom, SWE
PSI /male:
Trieda šampiónov /Champion class
V1, CAC, KV, BOB, res. BIS
 
REEDLY ROAD ENJOY THE SILENCE
Farao Anubis Ikaros x Siphra´s Charisma
Výborný typ, veľkosť a proporcie, Vyznačuje sa znakmi rasy v pohybe aj v postoji, Veĺmi dobře tvarovaná hlava s dobre nasadenými ušami, Výborný predok a hruď, výborné telo, krk a horná línia, výborné zadné časti, Veľmi pekná šírka, Pohyb typický vo všetkých smeroch, veľmi pekný samec.
 
SUKY /female:
Trieda šampiónov /Champion class
V1, CAC, KV
VASKURS RIXA QIWIDOTTER
Faouziah´s Faramir x Antefa´s Rahina
Prekrásna fena, ukazuje sa v rovnakom profile v postoji aj v pohybe, Pekný krk a horná línia, Veľmi dobré uhlenie, telo a predhrudie, Výborná kostra a labky, pohyb dobrý vo všetkých smeroch.
 
V2, res. CAC
GHEBBI PUTIMSKÁ BRÁNA
Argaii-esik of the Netherlands x Babetka Putimská brána
Výborný typ, veľkosť a proporcie, Veľmi dobrá hlava, ktorá by mohla byť viac vyplnená pod očami, Dobře nasadené uši. Pekný krk. V pohybe aj v postoji, trochu jemná horná línia. Výborné telo a predhrudie. Trochu okrúhla při krížoch, ale veľmi dobre uhlená, Trochu ťažký pohyb. Neukazuje svoju peknú stavbu dnes.
 
Greyhound
Rozhodca /Judge: Andreja Nowak, SLO
PSI /male:
Trieda dorastu /Puppy class
VN1
BASIL STRAIGHT AHEAD
Sobers Oliver x Straight Ahead Aponi to Druantia
8 mesacny, velmi dobře stavany, vyborna samcia hlava, vyborna pigmentacia, silna celust s vybornym zhryzom, vyborna silna horna linia, velmi dobře vyvinuty hrudnik k jeho veku, silne kosti, vyborne uhlenie a koncatiny, v pohybe trocha volny a nekoordinovany, ale ukazuje velku silu.
 
Trieda pracovná /Working clas
HAPPY HUNTER´S NIGHTFALLS ON MANHATTAN
Happy Hunter´s Kind of Magic x happy Hunter´s Jungle le Tigre
 
Trieda šampiónov /Champion class
V1, CAC, KV
JET´S  I´VE GOT WHAT IT TAKES
Jet´s Signed Sealed´s Delivered x Jet´s Take it or Leave it
3 rocny, vyborna substancia tela, samcia hlava , korekt zhryz, silny dostatocne dlhy krk, dobře nasadeny, vyborna horna a spodna linia, velmi dobře predne a zadne uhlenie, korekt koncatiny , paralelny v pohybe v predu aj vzadu, velmi dobry pohyb a zaber.
 
SUKY /female:
Trieda mladých /Junior class
V1, CAJC, KVM, Junior BOB
ESTET CLASSIC XTRIME
Sobers Patriot x Estet Classic Christmas Sky Decuma
9 mesacna, krasna hadia, silna papula, skvela pigmentacia, skvele nasadene usi a nesene usi, elegantne dostatocne silny krk, velmy dobra horna linia, dobra spodna linia, silne kosti, korektne koncatiny, velmi dobře nasadeny dostatocne dlhy chvost, stále hrava v pohybe, ale dobra sila  v zabere.
 
V2
AIRY ELF´S MAKE MY DAY
Epic Jingoistic x airy Elf´s Lacrua Lux
14 mesacna, velmy vyvinuta na svoj vek, pekna hlava, vyborna pigmentacia, spavny zhryz, vyborny krk, a horna linia, dobře vyvynuty hrudnik, silna kostra a substancia, dobře koncatiny, vyborny pohyb.
 
Trieda otvorená /Open class
V1, CAC
ARABESQUE ELEGANCE IN MOTION
Epic Cool x Tatanka Vitka Damask Silk
3 a polrocna sucka, vyborny typ, pekna hlava pigmentacia, korekt zhryz, dobry krk, dobra horna linia, dobře predne a zadne uhlenie, volne zaprstie, trocha uzsia v pohybe vzadu, zboku s velmi dobrym zaberom.
 
V2, res. CAC
ALODIE ELEGANCE IN MOTION
Epic Cool x Tatanka Vitka Damask Silk
3 a pol rocna suka, krasna typicka suka, vyborny vyraz a pigmentacia,. Korekt zhryz, dobry krk, silna horna linia, vyborny hrudnik a predne a zadne uhlenie, vyborne zaprstie, korekt koncatiny, dobry pohyb vpredu aj vzadu.
 
Trieda šampiónov /Champion class
V1, CAC, KV, BOB
TATANKA VITKA DAMASK SILK
Estet Classic Feniks x Severný Elf Domino
7 a pol rocna suka, krasna sempionka, klasicky vyraz, vyborna pigmentacia, korektny zhryz, elegantny a silny krk, silna horna linia, vyborna spodna linia, vyborne uhlena vzadu aj vpredu, vyborny pohyb z kazdej strany, skutocny sampion.
 
Írsky vlkodav
Rozhodca /Judge: Per Lundstrom, SWE
PSI /male:
Trieda šteniat /Baby class
VN1
CASANOVA MAVIS CASTLE
Galaxy Gatekeeper Fionnmae x Amina Sola Mavis Castle
Veľmi nádejné línie, nádherná hlava a výraz, Veĺmi pekné predné a zadné, hlenie, Výborná dĺžkach všetkých častí kostry, Výborná štruktúra srsti, Dobrá kostra a labky, Ťažké vidieť v pohybe, ale zdá sa byť dobrý.
 
Trieda mladých /Junior class
V1, CAJC, KVM, JuniorBOB
NOE NOAH OF LAHROB
Lairgnen of Lahrob x Gi GI Girl of Lahrob
Vynikajúci typ s veľmi dobrými proporciami, Veľmi dobrá hlava a výraz, veľmi dobrá hlava ktorá je ale rušená trochu svetlejším očiach, Nesprávne uši, Krásny krk a horná línia, Veľmi dobré telo, Pekné zadné uhlenie, vybalancované s predkom, Silná kostra a veľmi pekné labky. V pohybe úzky, ale pekný z boku.
 
VD2
EARL EDDIE IMMANITAS VOM MARCHENMOND
Temhari´s Hillie Billie x Cinderella of Celtic Pride
Veľmi dobrý typ a veľkosť, Výborná hlava a výraz, Pekný krk a horná línia, Veľmi dobré ramená, ale trochu strmšie zápästia, Dobré telo na vek, dobré zadné uhlenie, Pohyb trošku slabý vpredu, mohol by mať dlhší krok, VD kvôli hrudi.
 
D3
ESTYRION MATUSALEM
Gelert Spirit´s Big Foot x Evita Moonvillage
Výborná veľkosť, typ a proporcie, Dlhá pekná hlava. Nanešťastie veľmi úzka spodná čelusť, Pekný krk a umiestnenie ramena, Trošku strmší v zápästiach, Veľmi francúzsky postoj, čo ovplyvňuje aj pohyb, Dobré telo, dobré zadné časti, Slabé päty. Známka kvôli čeľusti a zápästiam.
 
Medzitrieda /Intermediate class
V1, CAC, KV
AL PACINO ERDOR IRIS
Kim Surycan x Aston Martin Mavis Castle
Výborný typ a proporcie, veľmi dobrá a výraz s peknými očami, Veľmi pekne uhlenie aj vpredu aj v zadu, Veľmi dobrý krk a horná línia, Výborná kostra a labky,  nie v najlepšej kvalite srsti, Pohyb s veľmi dlhým krokom, Mal by byť pyšnejší.
 
VD2
ALBAN ARTHUAN NITRICKA ZAHRADA
Knallasens Collan x Beltine Matusalem
Vynikajúca veľkosť, proporcie, Silná samčia hlava, mohla by byť silnejšia spodná ččelasť, Dlhý silný krk s dobrým ramenom, Trochu strmšie zápästia, Dlhé bedrá, dnes trochu zaguľatený chrbát, Trochu kravský postoj a ťažký pohyb. Chvost má pár stavcov zrastených, Výborná srsť.
 
VD3
IRISH COFFEE VOM VESPERKREUZ
Brady of irish cream x Miss Austria vom Vesperkreuz
Výborné proporcie a veľkosť. Silná samčia hlava, skrávny zhryz, Silný krkr a dorná línia, veľmi dobré ramená, Trochu strmšie v predlaktí a zápästí. V pohybe vytáča labky von, Veľmi dobré telo. Trochu strmšie kríže a vysoko nasadený chvost, Pohyb trochu nepravidelný a pevný, ale s pekným drivom zboku, Mohol by mať dlhší krok. 4 stavce na chvoste sú zrastené spolu, Vynikajúca srsť.
 
VD4
DRACO CAER DALBEN
Dunham Caen Morhen x Brigantia Caen Morhen
Výborná veľkosť a proporcie, Vyvážené uhlenie vpredu aj vzadu, Silný krk a horná línia, Trochu strmší v zápästiach, Pohyb veľmi úzky a nepravidelný, Nie v najlepšej kondícii srsti dnes, ale struktura srsti je veľmi dobrá.
 
Trieda otvorená /Open class
VD1
COLOMBO MOONVILLAGE
Pitlochry´s Vincent x Arantis sagittarius
Veľký silný pes silných proporcií, Silná samčia hlava s dobrou pigmentáciou, Trochu pevná spodná čeľusť. Dlhý pekný silný krk, Veľmi dobrá horná línia. Veľmi d. uhlenie, V lakťoch veľmi uzavretý kvôli strmému predlaktiu, strmý a slabý v zápästiach, Slabý v pätách, čo ovplyvňuje pohyb, Výborná struktura srsti. Dobrá povaha.
 
VD2
AMORES  PERROS ERDOR IRIS
Aston Martin mavis Castle x Kim Surycan
Výborná veľkosť, typ a proporcie. Samčia hlava s dobrými zubami, Vyvážané uhlenie. Silný krk a horná línia, Veľmi dobrá spodná línia, výbolrná kostra alabky, Nanešťastie veľmi úzka čelusť, hlavne na ľavej strane, V hornej čelusti chýba očný zub, Pohyb s pekným drivom zboku, trochu uzavretý v pohybe tam a späť, Veľmi dobrá srsť. Ocenenie kvôli papuli.
 
D3
AL CAPONE ERDOR IRIS
Aston Martin mavis Castle x Kim Surycan
Veľmi dobrý typ, veľkosť a proporcie, Samčia hlava a výraz, Veľmi úzka spodná čelusť, očné zuby s chybou na spodnej časti, Strmší v predom uhlení Veľmi strmé zápästia, ktoré sú nestabilné. Veľmi dobrá kostra, Ppekná povahy. Pohyb trochu kratší a nepravidelný, Ocenenie kvôli zhryzu a chýbajúcemu uhleniu.
 
Trieda šampiónov /Champion class
VD1
ARLIN LUX ESSENIA
Bruno Matusalem x Belatrix Bohemia Kalidor
Výborný typ, veľkosť a proporcie, samčia hlava a výraz, Veľmi úzka spodná čeľusť s chybou na očnom zube, Pekný krk a horná línia. Trochu strmší v predlaktí a zápästí, Dobré telo, kríže a zadné uhlenie, Trochu vysoké nasednie chvosta, čo vytvára šťastný chvost, Trochu slabší v pohybe predu a vzadu, ale pekný zboku, Výborná struktura srsti, pekný temperament.
 
VD2
DUFFY HRADECKÝ ÚSVIT
Newton Olivius Surycan x Caira Hradecký úsvit
Veľký silný pes, Veľmi pekná hlava a výraz, trochu užšia spodná čeľusť, Silný krk a horná línia, trochu strmšie predlaktie a zápästie, Silná kostra a labky. Silné telo a kríže, Pohyb vpredu trochu nepravidelný a pevný v pätách, Veľmi dobrá povaha.
 
GALAXY GATEKEEPER FIONNMAE
Tsaskaja Prihot Master x Xenia of Tir Na Noch
Trieda čestná / Honour class
Neposúdený
ARTABAN CIRAPET
Dastyn von Pertoltitz x Arien Nailat
Výborný typ, veľkosť a proporcie, Výborná hlava  výraz, mal by mať širšiu spodnú čeľusť, Silná horná línia a krk. Veľmi d. predok a predhrudie, Silné telo, pekná kostra a labky. Silné kríže a zauhlenie. Veľmi d. štruktúra srsti. Nanešťastie sa nehýbe čisto v jeho zadnom pohybe, Má dlhý krok, pohyb je ovplyvnený do takej značnej miery, nemôže byť posúdený.
 
SUKY /female:
Trieda šteniat /Baby class
VN1
BESIE HIGHLANDS HEART
Dronan v.d.Kressenhohle x Esprit Moonvillage
Výborný typ a proporcie, výborná hlava a výraz, Veĺmi pekná pigmentácia, nádherné uši, Veľmi pekný krk, horná línia a zadné časti, Nádherné uhlenie, výborná kostra, Dtrochu slabé osvalnenie, výborná štruktúra srsti, Veľmi nádejné vyhladky do ´dalšieho rastu.
 
Trieda mladých /Junior class
CAILEY CELTIC WARRIOR
Global Hawk Sagittarius x Althina Celtic Warrior
Medzitrieda /Intermediate class
V1, CAC
ARGINA HIGHLANDS HEART
Knallasen´s Collan x Esprit Monvillage
Výborná veľkosť, typ a proporcie, Samičia hlava s trochu nesprávnymi ušami. Pekný krk a horná línia, Veľmi dobré predné uhlenie, trochu nevyvinutá v spodnej časti hrudného koša, Veľmi dobré kríže a zadné časti. 3 stavce chvosta sú zrastené, Veľmi dobrá štruktúra srsti, V pohybe tam a späť trochu voľná, ale dobrá zboku.
 
V2, res. CAC
SORAYA ERDOR IRIS SURYCAN
Nena Surycan x William of Nutstown
Výborná hlava a výraz, pekná pigmentácia a výborne, Nasadené uši, Výborný zhryz, veľmi dobrý krk a umiestnenie ramien, Trochu strmšie predlaktia a zápästia. Silné bedrá a kríže, Pekný pohyb zboku, ale trochu úzka v pohybe tam a naspäť
 
V3
AILEEN NITRICKÁ ZÁHRADA
Knallasens Collan x Beltine Matusalem
Výborný typ, veľkosť a proporcie, krásna hlava a pigmentácia, Výborný zhryz, Správne ramená, výborné telo a pekné predhrudie, Trochu široké lakte v pokoji aj v pohybe. Slabá v zápästiach, Silné bedrá a krííže. Veľmi pekné zadné uhlenie, Pohyb pekný zboku. Trochu voľná v pohybe tam a späť.
 
VD4
CANDY CASIDY RAY
Fletwood Mac v.d.Saalmuhle x Brave Casidy ray
Výborná veľkosť, typ a proporcie, Samičia hlava, Veľmi d. krk, horná a dolná línia, Trochu slabá v zápästiach. Trochu nevyvinutý dolný hrudník, Veľmi pekné bedrá, kríže a zadné uhlenie, Nanešťastie úzka spodná čeľusť a ohodnotenie vzhľadom na to.
 
ADELA NITRICKÁ  ZÁHRADA
Knallasens Collan x Beltine Matusalem
Trieda otvorená /Open class
V1, CAC
 
LIGHTNESS LARA FIONNMAE
Galaxy Gatekeeper Fionnmae x Erin´s Eyecatcher Fionnmae
Veľmi samičia a elegantná fenka, krásny krk a horná línia, Veľmi dobrý zhryz, pekné uhlenie vpredu s d. hruďou, Dostatočná substancie, trochu vysoko nasadený chvost, Má tendenciu pohybovať sa v 2 líniach při pohybe tam a späť, ale pohyb zboku veľmi pekný.
 
VD2
ELISABETH ASHLAR GARTH
Carroy Fleetwind Rider x Messaura Sagittarius Celtic Alanda
Výborná veľkosť a proporcie. Veľmi silná hlava, ale stále samičia, Pekná pigmentácia. Trochu užšia spodná čeľusť, veľmi pekné uši, Silný krk a horná línia. Dobré ramená, ale strmšie predlakktie a zápästie a skoro prešlapuje. Výborný hrudník, veľmi dobré zadné uhlenie, Veľmi pekná kostra a labky. Nie je v najlepšej kondícii srsti dnes, ale štruktúra je dobrá. Dnes trošku ťažšia a ukazuje sa to v pohybe.
 
D3
QENTINA ZLATÁ  DOLINA
Cerberus Flinstone x Madelline Zlatá dolina
Výborný typ, veľkosť a proporcie, Typická samičia hlava, trochu strmé predné a zadné uhlenie, Silný krk, Veľmi dobré kosti a labky, štruktúra srsti je veľmi dobrá, Pekný temperament, Nesprávny pohyb kvôli peknému krku a  bedrám.
 
BEUTIFUL BALMORAL – CZECH LEGEND
Pitlochry´s Funky Boy Jack x Noelle Legenda Belfast-Midas
Trieda pracovná /Working class 
V1, CAC
BRAVE CASIDY RAY
Cesaro Mezi kamarády´x Pluirean Von Schloss Neuschwanstein
Výborný typ, veľkosť a proporcie, Veľmi samičia hlava, správny zhryz, veľmi pekný krk a horná línia, Pekný predok a dostatočná hruď, veľmi dobré telo, silná horná línia a kráže, dobře uhlená vzadu,  v každom smemre v pohybe dobrá.
 
Trieda šampiónov /Champion class
V1, CAC, KV, BOB
EILEEN ASHLAR GARTH
Carroy Fleetwind Rider x Messavra Sagittarius Celtic
Výborný typ, veľkosť a proporcie. Nádherný krk a horná línia, Vyvážené uhlenie. Pohyb so štýlom a energiou, Výborná štruktúra srsti.
 
V2, res.CAC
AMINA SOLA MAVIS CASTLE
Fred Astair Roan Inish x Barbara Stadlewood
Výborný typ, veľkosť a proporcie. V pohybe aj v postoji rovnaký profil, Pekne uhlené v predu a vzadu, Dobré telo a predhrudie. Veľmi d. kríže, Nie najlepšia kondícia srsti dnes, ale štruktúra je dobrá, Správne kosti a labky, Pohyb dobrý vo všetkých smeroch dobrá.
 
VD3
ECLIPSE FLINSTONE
Easy Runner Eughan x Darkness Flinstone
Výborný typ, veľkosť a proporcie. Samičia hlava a výraz, Veľmi dobrý zhryz. Vyvážené uhlenie, Pekný hrudník. Trochu dlhé kríže, Dobrá šírka a dĺžka kostri a zadných častí, Pohyb ľahký, ale trochu voľný, Mala by byť sebavedomejšia.
 
VD4
ESPRIT MOONVILLAGE
Quick Silver von der Saalmúhle x Arantis Sagitarius
Energická fena.  dobre tvarovaná hlava s dobrými zubami, silný krk a horná línia, strmšia v predlaktí a zápästiach, Dobrý hrudník, ale mal by byť vyplennejší medzi prednými nohami, Silné kríže a zadné časti, Pohyb s dobrým drivom z boku, ale troška voľný vpredu, Trochu užšia spodná čeľusť.
 
Trieda čestná / Honour class
V1
EVITA MOOVILLAGE
QUICK SILVER von der Saalmuhle x ARANTIS Sagittarius
Výborný typ, veľkosť a proporcie, Samičia hlava a výraz s peknými ušami, Trochu užšia spodná čeľusť, veľmi d. predok, Silné telo, pekné kríže a zadné časti, Pohyb trochu voĺný v pätách a zápästiach, ale s dlhým krokom, Výborná srsť, kostra a labky.
 
 
Trieda veteránov /Veteran class
VD1
BARBARA STADLEWOOD
Alfred Flinston x Aideen Stadlewood
Samičia veteránka, pekná hlava a výraz, stále silný krk a horná línia, strmšia v predlaktí a zápästiach, silné telo, trochu dlhé kríže, silné bedrá, pohyb dobrý na vek.
 
Magyar agar
Rozhodca /Judge: Per Lundstrom, SWE
PSI /males /rüde:
Trieda šampiónov /Champion class
V1, CAC, KV, BOB
   
ADRENALIN  LLAWONDYSS
Ashanty Smiling Rose x Vágtázó Cica
Výborný typ, veľkosť a proporcie, Výborná hlava a výraz. Silný energický krk a horná línia, Silný predok s peknou hruďou, Vynikajúúce telo a bedrá, silné dlhé kríže, Dobrý pohyb pre plemeno s radosťou a energiou.
 
FENY /female:
Trieda mladých /Junior class
V1, CAJC, KVM, JuniorBOB
ALMASNAJA VON IVUSHKA
Akacvirág von der Halapenz x Farkas von Salomon Maréza
Výborný typ, veľkosť a proporcie. Dobrý krk a horná línia. Pekné ramená a veľmi dobré predlaktie. Trochu strmšie zápästia a francúzsky postoj, Výborný hrudník, čo sa musí trochu vyvinúť, nie do hĺbky, ale do šírky, Silná horná línia, trochu dlhé bedrá. Strmé kríže. Veľmi dobré zadné uhlenie a silné labky. Pohyb typicky ľahký a aktívny. Výborné osvalnenie, Typická hlava s dobrým zhryzom.
 
Trieda šampiónov /Champion class
V1, CAC
ACHTUNG BABY LLAWONDYSS
Ashanty Smiling Rose x Vágtázó Cica
Výborný typ, veľkosť a proporcie. Typická hlava, Veľmi dobře uhlená vpredu aj vzadu, dobré predhrudie, Vynikajúci hrudník. Trochu užší dolu, Výborná horná línia, kríže a zadné časti, Dobre nasadený chvost. Vynikajúce nohy a labky, Trochu slabá a vysoká vpredu, ale veľmi pekná zboku.
 
Trieda veteránov /Veteran class
V1, KV
VÁGTÁZÓ  CICA
Kalandvadász Kalandor x Sebes Magyar Alma
Výborný typ, veľkosť, trochu predefinovaná hlava, Výborný predok a telo a horná línia a dolná línia, Veĺmi dobré uhlenie vpredu aj vzadu, Trochu vysoká vpredu, ale veľmi pekná zboku a typická, Veľmi dobře udržiavaná fena (ani nepotrebuje handlera :).
 
Podenco ibicenco
Rozhodca /Judge: Per Lundstrom, SWE
SUKY /female:
Medzitrieda /Intermediate class
V1, CAC, KV, BOB
ESKARXA AMÁLIA
Torero D´Antrilles x Davinci Heron
Výborný typ. veľmi dobře tvarovaná hllava s dobrými proporciami a dobre nasadenými ušami. pekná hlava aj telo. výborný krk, veľmi d. horná línia, posledné 4 rebrá by mohlo byť viac vyvinuté, veľmi dobré kríže a nasadený chvost. pekná kostra a labky, trochu slabšie zápästia. pohyb zboku veľmi dobrý.
 
Saluki
Rozhodca /Judge: Per Lundstrom, SWE
PSI /male:
Trieda mladých /Junior class
CAMAL IBN FURAT AL – QUADAR
Furat ter Dolen x Bassira Yrtep
Trieda otvorená /Open class
V1, CAC
YALAMEH  LU´AY RA SHAH
Elamir Sao Pedro x Yalameh Chakira
Výborný typ, veľkosť a proporcie,  výborná horná a dolná línia,  trochu strmší v ramenách a lopatkách, výborné zadné uhlenie, pohyb trochu voľnejší, ale dobrý zboku.
 
VD2
BAYRAM AL – NAJIR
Eshendi Yalameh x Allister Lady Karkula
Výborná hlava a výraz, veľmi dobrý krk a horná línia, trochu strmý vpredu, veľmi dobrá dolná línia a kríže, potrebuje lepšie uhlenie v kolenách a pätách, výborný postoj s typickou dlhšími strednými prstami , pohyb ľahký, ale kvôli uhleniu trochu krátky, dobre vystavený.
 
VD3
BADAR AL – NAJIR
Eshendi Yalameh x Allister Lady Karkula
Výborný typ, nádherná hlava s peknými lícami,  trochu nesprávne ramená, trochu slabé zápästia v postoji aj v pohybe, veľmi d. hrudník, mohol by byť viac vyplnený vpredu,  silné kríže s dobre nasadeným chvostom, trochu strmý vzadu, závisí to hlavne navysokých pätách,  pohyb s peknou pýchou, ale bez elasticity a energie.
 
Trieda pracovná /Working class
VD1
KARIM OF FALCONERS DREAM
Mansur el Taschar x Hosneja of Falconers Dream
Veľmi dobrá hlava a výraz, dlhý silný krk, otvorený v zadnom a prednom uhlení, ale vyvážený, výborná kostra  labky, veľmi d. telo, pohyb aktívny a ľahký.
 
D2
ACHTHAMAR HARIS MALAK
Al A´Lim Ben Malcolm x Achthamar Dilay
Veľmi dobrý typ, dobrá hlava, spodná čelusť by mohla byť silnejšia, dobré uhlenie, dobré telo, pretláča zápästie, francúzsky postoj, čo ovplyvňuje pohyb, vpredu veľmi voľný a preto pohyb nedostáva takú elasticitu, akú by mal mať, silný krk a horná línia, výborná kostra a labky, trochu strmé kríže a vysoké nasadenie chvosta, dobrý temperrament.
 
Trieda šampiónov /Champions
V1, CAC
BAHIR AL – NAJIR
Yalameh Eshendi x Allister Lady Karkula
M: Schreiber Sabine
Výborná hlava s peknými lícami, Nádherný krk a horná línia, Veľmi dobré uhlenie vpredu, trochu strmšie ramená, Pohyb veľmi ľahký s veľkou dávkou štýlu
 
V2, res.CAC
ARSHAN ALEXIS
Barqun Ahmaru Yrtep x Erela Naomi Hadi el Basther
Výborný typ, Veľmi dobre tvarovaná hlava s dobrou pigmentáciou, Veľmi d. zadné a predné uhlenie, Silná dolná a horná línia, pohyb by mal byť entuziastickejší.
 
Trieda čestná / Honour class
V1, KV, BOB, 3-BIS
DALLAT TALL AFAR
Dabka´s Italy x Bahiya Tall Afar
Výborný typ, veľkosť a proporcie, Výborná hlava a výraz s peknou pigmentáciou, Veľmi pekná horná a dolná línia, Výborná kostra a labky, Veľmi pekná šírka všeetkých častí kostry, Veľmi veľa kvalít plemena.
 
Trieda veteránov /Veteran class
V1
YALAMEH ESHENDI
Khayif U´perashan Shendi x Yalameh Alayah
Výborný typ, Ukazuje veľa kvalít rasy v pohybe aj v postoji, Veľmi pekné uhlenie vpredu aj v zadu, výborná horná a dolná línia, typické labky, Štýlový pohyb s ľahkosťou a gracióznosťou.
 
SUKY /female:
Trieda šteniat /Baby class
VN1
DAHABIJA ARSINOÉ AL-QUADAR
Baijan-Latif Al Firdous x Bakriyya al-Quadar
Veľmi nádejné šteniatkou s krásnou stavbou, Veľmi pekná hlava a výraz, Vyvážené uhlenie, Nádherný krk a horná línia, Pohyb veľmi dobrý.
 
Trieda dorastu /Pupp class
N1
RAKIIZAH VAN´T SWARTSHOF
Jebagh-Camill v.Swartshof x Pharyse v.Swartshof
Veľmi dobrá veľkosť, typ a proporcie, Samičia hlava a výraz, veľmi dobrý krk a horná línia, Výborné telo na vek, ale trochu strmé uhlenie vzadu aj vpredu, Trochu strmšie kríže spolu s vysokým nasadením chvosta dotvárašťastné nesenie chvosta v pohybe Veľmi dobrá kostra a labky. Pohyb ľahký, ale mal by mať dlhší krok.Dobrá povaha.
 
Trieda mladých /Junior class
V1, CAJC, KVM, JuniorBOB
ASALI AURUM BOHEMIA
Khyrisma Anistana at Yaran x Dabka´s Isis
Výborná veľkosť, typ a proporcie, Samičia hlava s pekným výrazom, Krásny krk a horná línia, Veľlmi d. predok a hruď, výborné telo, veľmi d. kríže a zadné uhlenie, Výborná kostra a labky, Pohyb s dlhým krokom, mal by byť entuziastickejší.
 
VD2
COPPÉLIA AL QUADAR
Furat ter Dolen x Bassira Yrtep
Veľmi dobrý typ, veľmi dobre tvarovaná hlava s peknými lícami, silný krk a horná línia,  veľmi d. predné a zadné uhlenie s trochou dramatickou dolnou líniou kvôli kratším a neeyvinutým rebrám, pohyb trochu hektický, ale s pekným drivom z boku.
 
Medzitrieda /Intermediate class
V1
ALA ´AL DIN ARTEMIS
Elamir Sao Joao x Shefaro ´s Yasmin al Din
M: Madžová Veronika
Výborný typ a propocie, výborná hlava a výraz, Trochu strmšie predné uhlenie a francúzsky postoj, dlhý krásny krk, Pekná horná línia, trochu dlhé bedrá, Veľmi pekné zadné uhlenie, Pohyb ľahký zo všetkých strán, Mohla by byť menej hanblivá a viac temperamentná.
 
Trieda otvorená /Open class
V1, CAC, KV
TA´ZIM  GEHNA GAZALAH
Ghazal Alfarana Khaos x Djelal Beautiful Jade
Pekná hlava, veľmi pekný krk, horná a dolná línia, Trochu strmšie ramená a zápästia, veľmi dobrá kostra a labky, Pohyb so silou a dobrý zo strán, Trochu voľná v pohybe tam a späť.
 
VD2
BITA-SILAYJA  SA´D  AL-NASHIRAH
Barakisch Rahim Behzad x Maymouna´s Silayja
Nesprávna hlava, výraz je rušivý, príliš okrúhle oči, Vyvážené uhlenie, pekný krk a horná línia, Dobrá kostra a labky, Pohyb ľahký s dlhým krokom, Dnes trochu hanblivá, preto je len VD.
 
Trieda šampiónov /Champion class
V1, CAC
BAHIRA ANSAM AL – NAJIR
Eshendi Yalameh x Allister Lady Karkula
Výborná veľkosť, typ a proporcie, Nádherná hlava s výbornou pigmentáciou, Nádherný krk, horná a dolná línia, Veľmi dobré telo s výbornou hru´dou, Výborná kostra a labky, Pohyb veľmi paralelný v pohybe tam s späť a pekný pohyb zboku, Mohla by byť entuziastickejšia.
 
Trieda veteránov /Veteran class
V1
ALLISTER LADY KARKULA
Amon-Ra Tall Afar x Larusa z Farsistanu
Lady s pôvabom, vynikajúci krk, Správny sklon ramena, Trochu strmšia v ramenách, Pekné predhrudie a veľmi d. telo, Výborná kostra a typoické saluki labky, Pohyb dobrý na vek.
 
Sloughi
Rozhodca /Judge: Andreja Nowak, SLO
PSI /male:
Trieda otvorená /Open class
V1, CAC
SAROUKH BOHEMIA GENAO
Dayzel Daadjib Emsalah x Ghazyia al Shama Sheik el Arab
3 rocny, dobry vyraz hlavy a pigment, korekt zhryz, dobra horna a spodna linia, dobře proporcie tela, dobra struktura kostry, silny pohyb typicky pre plemeno.
 
Trieda šampiónov /Champion class
V1, CAC, KV
BASIR EL GUERROUJ
Qasab al Dahab Shuru esch Schams x Afya el Guerrouj
2 a pol rocny, korekt zhryz, dobra substancia tela, dobře proporcie, silna kostra, vyborne zaprstia, dobře nasadeny chvost, vyborny pohyb.
 
Trieda veteránov /Veteran class
V1
AHAGGAR AG DALVIT
Dukal Umm Berscheba x C´Chemala Bohemia Genao
9 rocny, velmi pekny typ, vyborna hlava, kompletne biela, vyborne nasadene usi, stále velmi silna horna linia, dobře uhlenie vpredu aj vzadu, silne koncatiny, typicky pohyb.
 
SUKY /female:
Trieda šampiónov /Champion class
V1, CAC, KV, BOB
BASSIRA AG DALVIT
Atakor ag Dalvit x Dahija Bohemia Genao
3 a pol roka, krasny typ, klasicka samicia hlava, vyborna pigmentacia, korekt zhryz a usi, korekt proporcia tela, vyborna horna aj spodna linia, velmi dobře uhlena aj vpredu aj vzadu, vyborny pohyb zo vsetkych stran.
 
Taliansky chrtík
Rozhodca  /Judge: Andreja Nowak, SLO
PSI /male:
Trieda mladých /Junior class
V1, CAJC, KVM, Junior BOB
 
SUNNY FERITTE BUGSY
Keleborn Gil-Endor x Belladonna Feritte Bugsy
11 mesačný, dobrá veľkosť, pekná hlava, korektné uši, kor. zhryz, pekný krk, dostatočne dlhý, dobrá horná línia, veĺmi dobré uhlenie, kor nasadenie chvosta, dobré postavenie nôh, dobrý paralelný poh, dobr pohyb z boku.
 
V2
HAMMOND TREDICI
Berchan Mraja x Enya Cantante
13 mesačný, trocha väčší, dobrá hlava, korektný zhryz, pekna horná línia dobrý hrudník, korektné uhlenie v predu aj vzadu, dobrý pohyb, potreboval by sa viac uvoľniť.
 
V3
ECLIPSE TILECO
Fernando Il Cagnolino x Angioletta Tileco
9 mesačný, pekná veľkosť, trocha voľnejši v pohybe, pekna hlava, pekne tvarované oči, dobre nasadené uši, dobrá horná línia, korekt uhlenie v predu aj vzadu, dobrá kostra, korekt končatiny, potreboval by viac sebavedomia v kruhu, potreboval by byť viac uvoľnený v kruhu.
 
Medzitrieda /Intermediate class
V1, CAC, KV, BOB
JANUS QUINDICI
Elendil Gil Endor x Dolce Vita du Domaine de Chanteloup
M: Bučková Monika
16 mesačný pes, pekne modelovaná hlava, kor nasadenie a nesenie uší, kor zhryz, trocha dlhší formát, dobrá silná kostra, výborné končatiny, kor nasadenie chvosta, dostatočne dlhý, dobrý pohyb, lepšie videný zboku.
 
V2, res.CAC
BLUE DIAMOND DUELANO
Capobando Tileco x Fortuna Romana Allegra
17 mesačny pes, korekt zhryz, pekná osvalená hlava, dobře nasadené uši, pekný dlhý krk, veľmi dobrá horná línia, dobré horné uhlenie, korekt front, pekný dlhý chvost korektne nasadený, trochu užší v pohybe vzadu aj vpredu, typický pohyb zboku, dnes je trocha menej uvoľnený.
 
VD3
GIANCARLO TREDICI
Bino Tredici x Enya Cantante
20 mesačný pes, dobrá hlava a pigmentácia, korekt zhryz, preferovala by som lepšie nosenie uší  dobrý krk a horná línia, dobrá substancia tela na jeho vek, dobrá kostra, korekt končatiny, nedá sa posúdiť pohyb, kvoli temperamentu.
 
Trieda otvorená /Open class
VD1
ATILCO NEXT LEVEL
Quo Vadis King of Ivar x Ramada King of Ivar
3 ročný pes, výbornej veľkosti, korektná hlava, pekne nasadené uši, korektný zhryz, dobrý krk, dobrá horná línia, dobře vytvarovaný hrudník, dobrá kostra, dostatočne dlhý chvost, nie veľmi uvoľnený v pohybe, ale dobrý záber v pohybe.
 
VD2
FACETO FILIPPE TREDICI
Enricco Cantante x Rozárka Bohemia Skara
Trochu väčšej veľkosti, pekná hlava a vyraz, korekt nasadenie uší, vyborná pigmentácia, korekt zhryz, pekny dlhy krk, dobrá horná línia, preferovala by hlbší hrudník, silné kosti, dobré končatiny, dobrý pohyb, dobrý záber v pohybe.
 
VD3
CREW NEXT LEVEL
Quo Vadis King of Ivar x Ramada King of Ivar
2 ročný  pes, výborná veľkosť, hlava  by mohla byť výraznejšia, vyborný pighment, kor zhryz, dobrý krk a horná línia, dobrá štruktúra kostí, výborné končatiny, korekt pohyb zboku, trocha kratší krok vpredu, trocha vyššie nosený chvost v pohybe.
 
SUKY /female:
Trieda šteniat /Baby class
VN1, res. BIS baby
ADELKA TRENTASEI
Quo Vadis King of Ivar x Hope Abby Feritte Bugsy
4 mesačná suka, pekne modelovaná suka, korekt zhryz, pekná kostra, pekné uhlenie, dobrý chvost, dobrý pohyb na vek, veľmi dobře predvedená.
 
VN2
UWAISAH BOHEMIA SKARA
Fabio Skarak x Danilla Bohemia Skara
3 mesačná suka, veľmi pekná veľkost, pekná hlava a pigmentácia, korekt zhryz, dobrá horná línia, dobrá silná kostra, korekt končatiny, veľmi dobrý pohyb k veku.
 
VN3
IT GREY BUTTERFLY BELLA BANDITA
Dark lagend´s Bird of Prey x Chamsin Feritte Bugsy
M: Madajová & Tomová
 
5 mesačná suka, dobrá veľkosť, pekná hlava a výraz, korekt zhryz, potrebuje sa vyvinúť v tele, dobrá kostra, stále veľmi hravá v pohybe
Trieda mladých /Juniors /Jugendklasse
V1, CAJC, KVM
 
BELLEN DORA GREY
Bel Aghios Minos d.D.d.Chanteloup x Deianeira Quindici
M: Červeňákova Martina
13 mesačná suka, veľmi dobrá velkosť, dobrá hlava korekt zhryz, vd horna linia, stále sa potrebuje vyvinut v hrudniku, dobra kostra, korekt koncatiny, stále trocha voľnejší v pohybe, ale veľmi dobrý záber pohybu zboku
 
V2
IRRIE IRWETTE ROZARKA
Dhalgo Diamond Bugsy x Aranka z Amalčiny záhrady
9 mesacny, korekt hlava a zhryz, pekny dlhy krk, dobra horna aj spodna linia, velmi dobře uhenie vzadu, dobře koncatiny, dnes sa nie velmi dobře predvadza v pohybe, ale dobry zaber zboku.
 
Medzitrieda /Intermediate class
V1, CAC
DALIA TILECO
Fernando II Cagnolino x Angioletta Tileco
3 rocna suka, vyssej velkosti, dobra hlava, vyboprny vyraz, korekt zhryz, velmi dobra horna linia, dobře uhlenie vzadu aj vpredu, korekt koncatiny, korekt pohyb vpredu aj vzadu aj  zboku.
 
V2, res. CAC
EDNAH MRAJA
Dio Diesel Bugsy x Eilen Skarak
18 mesacna suka, dobra velkost, dobra hlava, vyborny vyraz, korekt zhryz, dobry krk a horna linia, vyborna dolna linia, dobra silna kostra, velmi dobře uhleny, korektne nasadeny a dostatocne dlhy chvost, vyborny paralelny pohyb, dobry zaber v pohybe.
 
V3
IMAGINE KING OF IVAR
Legolas Gil-Endor x Berenika White Downy
20 mesacna suka, dobra velkost, velmi pekna hlava a vyraz, korekt zhryz, dobra horna linia, dobra kostra, vyborne uhlenie vzadu, korektne koncatiny, dnes nie je vo vystavnej nalade.
 
Trieda otvorená /Open class
V1, CAC, KV
DESERT QUENN MANDARINA
Dark Legend´s Ufo x Desert Quenn Femme Nikita
21 mesacna suka, velmi pekneho typu, velmi pekna hlava a vyraz, vyborna horna linia, velmi dobře uhlenie, dobra struktura kosti, vyborne koncatiny, trocha kratsi chvost kvoli urazu, velmi typicky pohyb.
 
VD2
ABIA  ASMA  ANNAPERLA
Feanor Gil Endor x Perla Feritte Bugsy
3 a pol rocna suka, vyborna velkost, dobra hlava, vyborna pigmentacia a vyraz, korekt zhryz, vyborna spodna linia, silna kostra, korekt koncatiny, dobře uhlenie v predu aj vzadu, korekt pohyb v predu aj vzadu, preferovala by lepsi zaber v pohybe, trocha vyssie nasadeny chvost.
 
VD3
WISLA VON ABAKAN
Salta col vento Agnelli x Shiva von Abakan
2 rocna suka, vyborna velkost, dobra hlava, trocha vyraznejsia v lebecnej casti, vyborny vyraz, vyborny zhryz, dobry krk, silna horna linia, pekna spodna linia, korekt kostra, vyborna koncatiny, pekny dlhy chvost, korekt pohyb, potrebovala by lepsi zaber v pohybe vzadu.
 
FOSSA FERITTE NA KLINKÁCH
Leon Feritte Bugsy x Holli Stříbrný potok
M: Horňák Stanislav
Trieda pracovná /Working class
V1, CAC
SNAP DOG´S JARINA
Takugava Velikiy Vlastitel x Belvedere della Casa Pulcinella
3 a pol rocna suka, pekna velkost, pekna hlava, vyborny vyraz a pigmentacia , korekt zhryz, dobre osvalene telo, korekt predne a zadne uhlenie, korekt koncatiny, dostatocne dlhy chvost, vyborny pohyb vpredu aj vzadu.
 
Trieda šampiónov /Champion class
V1, CAC
LUX LORAL MARIBELLA MAGICA
Angelo Anselmo du Manoir des Ombreuses x L.L. Dorella Delizia
Dva roky  a dva mesiace, pekne tvarovana skua, pekna hlava dobre oci, korekt zhryz, dobre nasadene usi a horna linia, velmi dobre uhlenie vpredu aj vzadu, korekt nasadenie chvosta, dostatocne dlhy, vyborne koncatiny, dobry pohyb zboku, trocha vysie neseny chvost.
 
V2, res.CAC
AWA DORA GREY
Kewin Stříbrný potok x Deianeira Quindici
2 a pol rocna, pekny vyrazna hlava, vyborny pigment, korekt nasadene usi, trocha vacsie usi, korekt horna linia, dobra spodna linia, dobře uhlenie vpredu aj vzadu, korekt koncatiny, dobře nasadeny a dostatocne dlhy chvost, dobry pohyb hlkavne zboku, trocha vysie nasadeny chvost.
 
Trieda čestná / Honour class
V1
DEIANEIRA QUINDICI
Elendir Gil Endor x Santana Skarak
M: Finiková Patrícia
Skoro sest rocna, elegantna suka, vyborna pigmentacia, vyborne nasadene usi, korekt zhryz, velmi dobra horna a dolna linia, vyborne predne a zadne uhlenie, velmi dobry pohyb, dobry zaber.
 
V2
HOPE ABBY FERITTE BUGSY
Ceysse Bugsy x Cinderella Pustynny Wiatr
3 rocna suka, velmi pekna hlava, a vyraz, korekt zhryz, dobry silny krk, dobra silna horna a dolna linia, dobry hrudnik, vyborna struktura kostry, vyborne uhlenie vpredu aj vzadu, velmi dobry pohyb.
 
Whippet
Rozhodca /Judge: Andreaj Nowak, SLO
PSI /male:
Trieda šteniat /Baby class
VN1
LONDON´S FOG EVENING STAR
Blueberry of Liberty x Almansor´s Pointer Sister
3 mesacne, velmi pekne stena, pekneho typu, velmi pekna farba, pekna hlava, velmi dobře uhlenie vpredu aj vzadu, vyborny pohyb k veku.
 
Trieda dorastu /Puppy class
VN1 
CASIDHE VALENTINE DOGS
Tazaris Ikaram x My Camelot Sandy Show
6 mesacny, velmi pekna farba a pigmentacia, samcia hlava, vyborna horna linia, dobry hrudnik k veku, velmi dobře uhleny vpredu aj vzadu, silna kostra a velmi dobře koncatiny, vyborny pohyb zo vsetkych stran.
 
VN2
CARIAM VALENTINE DOGS
Tazaris Ikaram x My Camelot Sandy Show
6 mesacny, velmi pekny typ, dobra velkost,samicia hlava, korekt zhryz, velmi pelkny vyzor, dobra horna a dolna linia, pekne uhlenie vzadu a vpredu, dobry typicky pohyb, dobry zaber v pohybe.
 
VN3
CELTIC TREASURE DE WALLROCK
X´mas Star v.d.Oelmuhle x Be my Baby Modrý Hit
18 mesacny, dobra velkost, krasna hlava, vybor pigment, korekt zhryz, zelala by som si lepsie nesenie usi, dobry krk a horn alinia, silne kosti, vyborne zaprstie a koncatiny, vyborny pohyb.
 
Trieda mladých /Junior class
V1. CAJC, KVM
HARRY DU DOMAINE DES CHOJNACKI
Adagio du domaine des Chojnacki x Venezia du Domaine des Chojnacki
12 mesacny, pekny tvarovany pes, pekna hlava a pigmentacia, silna papiula a dobry zhryz, dobře nasadene usi, dlhy krk, silna horna linia, vyborna spodna linia, velmi dobře uhleny vpredu aj vzadu, vyborne koncvatiny, vyborny pohyb vpredu aj vzadu aj zboku.
 
V2
LEGEND OF THE GOLDEN RAIN SIR JEREMY
Woodbrooks Askme Howifeel x Carmodey Golden Rain
14 mesacny pes, samcia hlava, vyborna pigmentacia, pekna dlha papula, dobře nasadena usi, dobra substancia tela k veku, vyborna horna linia, vyborne zaprstie a koncatiny, velmi doobre uhlenie vpredu aj vzadu, dobry pohyb zo vsetkych stran.
 
V3
FAUST DISCOBOLOS
Mont Blanc ze Spingbart Gou x De la Rose Discobolos
15 mesacny, samcia hlava, vyborna pigmentacia, korekt zhryz, dobra horna linia, trocha kratsi v bedrach, vyborne vyvynuty hrudnik, vyborne zaprstie a koncatiny, korekt pohyb, nie velmi uvolneny.
 
Medzitrieda /Intermediate class
V1, CAC, KV
WEARING BLUE JEANS INTRON POLAND
Tazaris Ikariam x C´Mere Keijusatu
20 mesiacov, pekna hlava, vyborne nasadene usi, korekt zhryz, vyborna horna linia, velmi dobr dolna linia, velmi dobře uhleny najma vzadu, vyborne zaprstie a koncatiny,  dobry pohyb zo vsetkych stran.
 
V2, res. CAC
ASTERIX ALMIR ´S FAMILY
Peter Pan z Úplňku x London´s fog Calendar girl
17 mesacny, trocha vyssi pes, pekne tvarovane telo, samcia hlava s dobrym pigmentom, pekny dlhy krk, silna horna linia, vyborny hrudnik k jeho veku, vyborne uhleny hlavne vzadu, vyborne zaprstie a koncatiny,velmy dobry pohyb.
 
V3
WHISKEY ON THE ROCKS Z HEDVABI
N.N.z Hedvábi x Synkopa z Hedvábi
22 mesacny, silna samcia hlava, korekt zhryz, silna horna linia, dobře kosti, vyborne zaprstie a koncatiny, trocha uzsi v pohybe vzadu, velmi dobry zaber zboku v pohybe.
 
Trieda otvorená /Open class
V1, CAC
WILLIAM WALLACE Z ÚPLŇKU
Panther´s Ghost z Úplňku x Nandine z Úplňku
3 rocny pes, velmi peknej velkosti, velmi pekna hlava, vyborny pigment, silna papula, perfektny zhryz, dlhy velmi dobře nasadeny krk, dobře osvalena horna linia, velmi dobra spodna linia, velmi dobra spodna linia, vyborne zaprstie a koncatiny, paralelny pohyb, vyborny pohyb.
 
V2, res. CAC
YAPURU Z ÚPLŇKU
Rivarco the Latin lover x Petit Fille z Úplňku
2 rocny pes, velmi dobra velkost, velmi pekna samcia hlava s vybornym pigmentom, korekt zhryz, velmi pekny dlhy krk, silne osvalena horna linia, dobry hrudnik, velmi dobře uhleny vpredu aj vzadu, zelala by som si volnejsie zaprstia, paralelny pohyb vpredu aj vzadu, vyborny pohyb.
 
V3
BLUEBERRY OF LIBERTY
Key of Harmony of Liberty x Venus of Liberty
2 rocny pes, velmi vyrazna farba, pekne tvarovany s elegantnym dlhym krkom, dobry pigment, vyborne predhrudie a hrudnik, velmi dobře uhlenie vpredu aj vzadu, velmi dobře zaprstie, vyborne koncatiny, v pohybe trocha uzsi vzadu, dobry zaber a dlzka kroku v pohybe.
 
V4
AMADEO CON AMORE
Ardinal Art Deixes x Coffee Colleen Born To Love
3 rocny pes, vacsi, samcia hlava, vyborna pigmentacia, korekt zhryz, dobře silna papula, velmi dobra horna linia, velmi dobra spodna linia, dobře uhlenie vzadu a vpredu, vyborne zaprstie a koncatiny, paralelny pohyb, velmy dobry pohyb zboku.
 
ALEX MONTEKA
Scrufy gaston as you like it x Dea Diamantina Petula Vera
Trieda pracovná /Working class
V1, CAC
GORDON ISIS WIND
Bokamaro Glastonbury x Carmen Isis Wind
6 rocny, velmy pekny typ, elegantna samcia hlava, silna papula s kompletnym zhryzom, silny elegantny krk, vyborna horna lionia, velmi dobry hrudnik, velmi dobře uhleny, vyborne zaprstia a silne koncatiny, vyborny pohyb, trocha vysie nasadeny chvost.
 
V2, res.CAC
KOCHAM CIE VINCIT OMNIA
Ramzes Ja-cze-ka x Funny Girl Vincit Omnia
5 rocny, vyborna velkost, pekna samcia hlava s vybornou pigmentaciou a vyrazom, trocha vysie nasadene usi, silna horna linia, dobry hrudnik, dobře uhleny vpredu aj vzadu, dobře koncatiny, vyborny pohyb hlavne zboku.
 
VD3
ENZO DU DOMAINE DES CHOJNACKI
Laoconte di Palazzo Manzoni x Venezia du Domaine des Chojnacki
4 rocny, vyborna velkost, korekt hlava, vyborna pigmentacia, silna papula s dobrym zhryzom, silna osvalena horna linia, pekna spodna linia, korekt uhlenie vzadu aj vpredu, volnejsie zaprstia a dobře koncatiny, kvoli dnesnemu zraneniu trocha kriva.
 
Trieda šampiónov /Champion class
V1, CAC
SOBRESALTO LOVE ME TENDER
Shalfleet Silken Shadow x Funny Lady of Gentle Mind
20 mesacny, velmy dobře osvaleny pes, dobra substancia tela, velmi pekna osvalena hlava a vyborna pigmentacia, korekt zhryz, velmi dobře nasadene usi, silna horna linia, vyborny hrudnik, velmy dobře uhleny vpredu aj vzadu, vyborne zaprstia, vyborny pohyb.
 
V2, res.CAC
LONDON´S FOG CANNY LAD
Rayon d Or of Liberty x Almansor´s Pointer´s Sister
5 rocny, pekna velkost, samcia hlava s vybornou pigmentaciou, koretkt zhryz, vyborny hrudnik a horna linia, velmi dobře uhleny hlavne vzadu, dobře koncatiny, vyborny paralelny pohyb, zboku by som si zelala vacsi zaber
 
Trieda čestná / Honour class
V1
BOXING HELENA´S JACK´S JOY
Boxing Helena´s Imenitni x Boxing Helena´s Epos Tesera
Dva a pol rocny pes, vyborny pohyb, pekna osvalena hlava, korektny zhryz, silna horna llinia, rovny vo fronte, dobry uhleny vzadu, vyborne zaprstie a koncatiny, dobra dolna linia, korekt nasadenie chvosta, paralelny pohyb.
 
SUKY /female:
Trieda dorastu /Puppy class
VN1
FANTASY EDITION PETULA-VERA
English Lord Lazarus x Your Tea&Rum Lazarus
dobry pohyb, dobry charakter, vyborna pigmentacia, pekny dlhy krk, dobra horna linia, dobře uhlenie vpredu aj vzadu, vyborne koncatiny aj zaprstie.
 
Trieda mladých /Junior class
V1, CAJC, KVM, JuniorBOB
ANDROMEDA ALMIR´S FAMILY
Peter Pan z Úplňku x London´s fog Calendar girl
17 mesacna suka, krasny typ, elegantna, krasna samicia hlava, silna vrchna linia, velmy dobře uhlenie vpredu aj vzadu, velmy dobry pohyb.
 
V2
SOBRESALTO REGINA ELENA
Sobresalto Keste x Givenchy
16 mesacna, peknej velkosti, velmi pekna hlava a vyborny vyraz, silna horna linia, velmy dobra spodna linia, dobře uhlenie vpredu aj vzadu, vyborne zaprstie a koncatiny, velmy dobře nasadeny a dostatocne dlhy krk, v pohybe trocha uzsia vzadu, dobry zaber v pohybe zboku.
 
Medzitrieda /Intermediate class
V1, CAC
AMALKA  ALMIR´S FAMILY
Peter Pan z Úplňku x London´s fog Calendar girl
17 mesacna, pekny typ a velkost, pekna hlava, silna papula a dobry zhryz, velmi dobře nasadene a nesene usi, dobra horna  aspodna linia, velmi dobře uhlene predne a zadne koncatiny, paralelny pohyb vpredu aj vzadu, vyborny zaber zboku.
 
V2, res. CAC
ALICA ALMIR´S FAMILY
Peter Pan z Úplňku x London´s fog Calendar girl
Rok a pol rocna, pekna velkost, pekna samicia hlava, dobra pigmentacia korekt zhryz, preferovala by som lepsie nasadenie usi, pekna horna linia, velmi pekny hrudnik a predhrudie, korektne nasadeny dostatocne dlhy chvost , trocha uzsia v pohybe vzadu, korekt pohyb zboku.
 
V3
ARIN TRIXTAN
Saffron z Úplňku x Carolain Nádeje snú
16 mesacna suka, krasna samicia hlava, korekt zhryz, dlhy elegantny krk, dobra horna linia, zelala by som si hlbsi hrudnik, korekt uhlenie vpredu aj vzadu, korekt zaprstia a koncatiny, v pohybe vzaadu trochu uzsia, korektny pohyb zboku.
 
Trieda otvorená /Ope class
V1, CAC, KV, BOB
ANELLI CON AMORE
Ardinal Art Deixes x Coffee Colleen Born To Love
3 rocna, krasna samicia hlava, vyborny vyraz, donbre nasadene usi, pekny elegant krk, korekt horna a dolna linia, velmi dobře uhlenie vpredu aj vzdau, velmy dobře koncatiny a zaprstia, korektne nasadeny a dostatocne dlhy chvost, paralelny pohyb vzadu aj vpredu, velmi dobry pohyb zo stran.
 
V2, res.CAC
ARIEL ALMIR´S  FAMILY
Peter Pan z Úplňku x London´s fog Calendar girl
17 mesacna, velmy pekna velkost a tvar, jemny samicy vyraz, vyborny pigment, dobra horna aj spodna linia, velmi dobře uhlena vpredu aj vzadu, dobře koncatiny a zaprstia, dostatocne dlhy chvost, paralelny pohyb vzadu aj vpredu, vyborny pohyb.
 
V3
UNIQUE Z HEDVÁBÍ
Uphino von Kleinen Berg x Rosa Rugosa z Hedvábí
Dvojrocna, samicia hlava, vyborny vyraz, silna papula, dobry krk, velmi pekna horna linia, dobře uhlena vzadu, vyborne koncatiny, v pohybe trocha uzsia vzadu, korektny pohyb zboku.
 
V4
COLWYN JOYFUL SNOW CRYSTAL
Panther´s ghost z Uplnku x Colwyn First Edition
Dva a pol rocna, vyborna pigmentacia, silna papula s korekt zhryzom, dobra horna linia, trocha strmsia vpredu, dobře uhlena vzadu, dobra substancia tela, dobře koncatiny, paralelny pohyb, zelala by som lepsi zaber a dlhsi krok v pohybe.
 
LONDON´S FOG CAMEO D´OR
Rayon d´Or of Liberty x Almansor´s Pointer Sister
Trieda pracovná /Working class 
V1, CAC
DRUANTIA´S HAILEY
Mossbawnhill Masterpiece x Druntia´s Eilinora Bright Star
3 rocna, velmi pekna velkost, pekna samicia hlava s vybornym vyrazom a pigmentaciou, vyborny krk horna linia a hrudnik, velmi dobře uhleny vpredu aj vzadu, vyborne koncatiny  azaprstia, korektne nasadeny a dostatocne dlhy chvost,v pohybe vzadu trochu uzsia, zboku dobry zaber.
 
V2, res.CAC
CHILLI OD HNĚVÍNA
Gordon Isis Wind x Doubravka od Hněvína
3 rocna suka, vyborna velkost, krasna farba, vyborna pigmentacia, dobra horna linia , trocha strme uhlenie vpredu, vzadu dobře, dobře zaprstia a koncatiny, dobry drhy krk, trochju uzsia v pohybe vzadu, dobry pohyb zboku.
 
V3
KAYLIE VOM KLEINE BERG
Id es Timur x Alexis vom Kleinen berg
7 a pol rocna, velmi pekny tvar, pekna hlava, pekna pigmentacia, zelala by som si lepsie nosenie usi, dobra horna a spodna linia, dobra struktura kosti, korektne koncatiny, uzsia v pohybe vzadu, velmi dobry pohyb zboku.
 
Trieda šampiónov /Champion class
V1, CAC
AMIRAH JASMINE CON AMORE
Ardinal Art Deixes x Coffee Colleen Born To Love
3 a pol rocna, velmi pekna velkost, pekna hlava a pigmentacia, dobry krk kt ide k dobrej hornej linii, dobra spod linia, velmi dobře uhlenie v predu aj vzadu, dobře koncatiny, velmi dobře nasadeny a dlhy chvost, vyborny pohyb, dobry vpredu aj vzadu pohyb.
 
V2, res. CAC
LEGEND OF THE GOLDEN RAIN MARY COUNTESS
Woodbrooks Askme Howifeel x Carmodey Golden Rain
Dva a pol rocna, suka s vybornou substanciou tela, pekny a elegantny zovnajsok, samicia hlava s vybornym vyrazom, velmi dobře uhlena vpredu aj vzadu, vyborne zaprstne koncatiny, dobře nasadeny a dlhy chvost, velmi dobry pohyb vpredu aj vzadu.
 
V3
CALENDAR GIRL LONDON S FOG
Rayon d°Or of Liberty x Almansor°s Pointer Sister
4 rocna, velmi pekna velkost, pekna samicia hlava a dobra pigmentacia, velmi dobře uhlena vzadu aj vpredu, dobry hrudnik, pekny dlhy chvost, vyyborne koncatiny, v pohybe korektna vzadu aj vpredu.
 
LHW – Dlhosrstý whippet
Rozhodca /Judge: Andreja Nowak, SLO
SUKY /female:
Trieda otvorená /Open class
V1, CAC, KV, BOB
TOVA ´S FIRE AND ICE OF AURAI
Tova´s Devo Palermo x Tova´s Cricket Song of Ardmoor Farms
3 rocna suka,  velmi samicia hlava, vyborny vyraz a pigmentacia, velmi dobře nasadene usi, dobra horna linia, zelala by som si lepsi hrudnik, trocha strmsi vpredu, vyborne koncatiny, dobře nasadeny dostatocne dlhy chvost, dobra srst, v pohybe trocha uzsia vzadu, velmi pekny volny pohyb vboku
BIS OLÍVIA NEWTON J. GANDAMAK
BIS OLÍVIA NEWTON J. GANDAMAK